Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
10 okt 14:30 ODB 1 (zon) Kethel Spaland 1 (zon)
24 okt 14:00 Alphen 1 (zon) Kethel Spaland 1 (zon)
17 okt 14:00 Kethel Spaland 1 (zon) sv Madestein 1 (zon)
3 okt 14:00 Kethel Spaland 1 (zon) SEP 1 (zon)
16 okt 14:30 FC Vlotbrug 1 Kethel Spaland 1
23 okt 14:30 Kethel Spaland 1 MVV '27 1
2 okt 14:30 Vierpolders 1 Kethel Spaland 1
9 okt 14:30 Kethel Spaland 1 Rijnmond Hoogvliet Sport 1
13 okt 21:00 Kethel Spaland 1 (zaal) Rotterdamse Studenten 3 (zaal)
6 okt 22:00 WIA 4 (zaal) Kethel Spaland 1 (zaal)
17 okt 12:00 Kethel Spaland 35+1 (zon) DRL 35+1 (zon)
3 okt 12:00 Kethel Spaland 35+1 (zon) Coal 35+1 (zon)
3 okt 11:00 Quick 4 (zon) Kethel Spaland 2 (zon)
17 okt 11:00 RKDEO 3 (zon) Kethel Spaland 2 (zon)
24 okt 12:00 Kethel Spaland 2 (zon) WIK 2 (zon)
10 okt 12:00 Kethel Spaland 2 (zon) HBS 3 (zon)
2 okt 12:30 Excelsior M. 2 Kethel Spaland 2
9 okt 11:00 Kethel Spaland 2 CWO 2
16 okt 12:15 Nootdorp 2 Kethel Spaland 2
4 okt 22:00 Alexandria'66 4 (zaal) Kethel Spaland 2 (zaal)
22 okt 21:00 Kethel Spaland 2 (zaal) WICO 1 (zaal)
15 okt 21:00 Kethel Spaland 2 (zaal) WIA 16 (zaal)
29 sep 22:00 TPP/Feyenoord Futsal 16 (zaal) Kethel Spaland 2 (zaal)
3 okt 10:00 Kethel Spaland 35+2 (zon) Wilhelmus 35+1 (zon)
10 okt 10:30 DHC 35+1 (zon) Kethel Spaland 35+2 (zon)
17 okt 10:00 Kethel Spaland 35+2 (zon) DVC 35+1 (zon)
24 okt 10:00 Kethel Spaland 3 (zon) Laakkwartier 3 (zon)
10 okt 12:30 Antibarbari 4 (zon) Kethel Spaland 3 (zon)
14 okt 20:00 Kethel Spaland 3 (zon) dvv Delft 2 (zon)
3 okt 10:00 Kethel Spaland 3 (zon) Full Speed 3 (zon)
1 okt 21:00 Kethel Spaland 3 (zaal) Alexandria'66 4 (zaal)
18 okt 21:00 WIA 16 (zaal) Kethel Spaland 3 (zaal)
8 okt 21:00 Kethel Spaland 3 (zaal) Blijdorp 2 (zaal)
13 okt 22:00 TPP/Feyenoord Futsal 16 (zaal) Kethel Spaland 3 (zaal)
17 okt 10:00 Kethel Spaland 35+3 (zon) Meeuwenplaat 35+2 (zon)
3 okt 10:00 Kethel Spaland 35+3 (zon) Rotterdam United 35+1 (zon)
16 okt 12:30 CWO 3 Kethel Spaland 3
2 okt 12:00 PPSC 2 Kethel Spaland 3
10 okt 10:00 GLZ Delfshaven, rvv 35+1 (zon) Kethel Spaland 35+3 (zon)
9 okt 12:00 Steeds Hooger 5 Kethel Spaland 4
2 okt 12:00 Kethel Spaland 4 HBSS 2
16 okt 12:00 Kethel Spaland 4 Blijdorp 3
17 okt 10:00 Slikkerveer 3 (zon) Kethel Spaland 4 (zon)
24 okt 12:00 Kethel Spaland 4 (zon) CWO 2 (zon)
10 okt 12:00 Kethel Spaland 4 (zon) Steeds Hooger 2 (zon)
3 okt 10:00 Blijdorp 2 (zon) Kethel Spaland 4 (zon)
17 okt 16:45 Antibarbari 11 (zon) Kethel Spaland 5 (zon)
10 okt 12:00 Kethel Spaland 5 (zon) GLZ Delfshaven, rvv 4 (zon)
3 okt 14:00 Steeds Hooger 5 (zon) Kethel Spaland 5 (zon)
2 okt 12:00 Kethel Spaland 5 Steeds Hooger 4
6 okt 19:30 SDV 2 Kethel Spaland 5
16 okt 12:00 Kethel Spaland 5 VVOR 4
9 okt 14:30 VOC 3 Kethel Spaland 5
16 okt 12:45 FC 's-Gravenzande 16 Kethel Spaland 6
9 okt 14:30 Kethel Spaland 6 Rijnmond Hoogvliet Sport 6
2 okt 12:30 TransvaliaZW 3 Kethel Spaland 6
17 okt 10:00 Kethel Spaland 6 (zon) GLZ Delfshaven, rvv 5 (zon)
3 okt 10:00 Kethel Spaland 6 (zon) Hermes DVS 3 (zon)
10 okt 11:15 Victoria'04 4 (zon) Kethel Spaland 6 (zon)
17 okt 9:30 VFC 4 (zon) Kethel Spaland 7 (zon)
3 okt 14:00 Charlois, sv 6 (zon) Kethel Spaland 7 (zon)
10 okt 10:00 Kethel Spaland 7 (zon) Meeuwenplaat 4 (zon)
23 okt 14:30 Kethel Spaland 7 CION 3
16 okt 12:00 Kethel Spaland 7 DVO '32 7
9 okt 12:00 CWO 5 Kethel Spaland 7
2 okt 14:30 Kethel Spaland 8 Excelsior'20 6
9 okt 11:15 Zwaluwen 5 Kethel Spaland 8
23 okt 14:00 Hermes DVS 5 Kethel Spaland 8
16 okt 12:00 Kethel Spaland 8 VDL 7
9 okt 14:30 MVV '27 JO19-1 Kethel Spaland JO19-1
2 okt 12:00 Kethel Spaland JO19-1 HVC'10 JO19-1
16 okt 15:30 VOC JO19-4 Kethel Spaland JO19-2
2 okt 14:30 Kethel Spaland JO19-2 BVCB JO19-3
9 okt 14:30 Kethel Spaland JO19-2 Victoria'04 JO19-2
16 okt 12:00 Nieuwenhoorn JO17-1 Kethel Spaland JO17-1
9 okt 13:30 Kethel Spaland JO17-1 VFC JO17-1
23 okt 12:00 Kethel Spaland JO17-1 Rotterdam United JO17-1
2 okt 10:30 Binnenmaas, FC JO17-1 Kethel Spaland JO17-1
2 okt 14:00 TOGB JO16-4 Kethel Spaland JO16-1
16 okt 13:00 VOC JO16-3 Kethel Spaland JO16-1
9 okt 11:45 Kethel Spaland JO16-1 Nieuwerkerk JO16-3
29 sep 17:45 Kethel Spaland JO15-1 Zwaluwen JO15-1
9 okt 10:00 Kethel Spaland JO15-1 Blijdorp JO15-1
2 okt 10:00 Kethel Spaland JO15-1 CVV Zwervers JO15-1
16 okt 10:00 VVOR JO15-1 Kethel Spaland JO15-1
9 okt 11:30 HBSS JO15-1 Kethel Spaland JO15-2
2 okt 8:45 Victoria'04 JO15-2 Kethel Spaland JO15-2
16 okt 9:30 Kethel Spaland JO15-2 Excelsior'20 JO15-2
16 okt 8:45 Victoria'04 JO13-1 Kethel Spaland JO13-1
9 okt 10:15 Kethel Spaland JO13-1 CWO JO13-1
2 okt 9:45 Zwaluwen JO13-2 Kethel Spaland JO13-1
28 sep 18:45 Kethel Spaland JO13-1 Smitshoek JO13-2
5 okt 18:30 's-Gravenzande JO13-1 Kethel Spaland JO13-1
9 okt 8:30 sv Poortugaal JO13-3JM Kethel Spaland JO13-2
2 okt 8:30 Kethel Spaland JO13-2 msv De Betrokken Spartaan JO13-2
7 okt 18:30 Hermes DVS JO13-1 Kethel Spaland JO13-2
2 okt 9:00 TransvaliaZW JO13-2 Kethel Spaland JO13-3
16 okt 8:30 Hermes DVS JO13-2 Kethel Spaland JO13-3
9 okt 10:30 Vitesse Delft JO13-2 Kethel Spaland JO13-4
16 okt 10:00 Kethel Spaland JO13-4 FC 's-Gravenzande JO13-5
2 okt 10:15 Kethel Spaland JO13-4 Schipluiden JO13-2
2 okt 8:30 Kethel Spaland JO13-5 v.v. Hekelingen JO13-4
9 okt 12:00 Excelsior'20 JO13-4 Kethel Spaland JO13-5
9 okt 8:30 Kethel Spaland JO11-1 Excelsior'20 JO11-1
2 okt 11:00 Maense, FC JO11-1 Kethel Spaland JO11-1
2 okt 8:30 Kethel Spaland JO11-2 VDL JO11-1
9 okt 8:30 Excelsior M. JO11-3 Kethel Spaland JO11-2
2 okt 10:00 Kethel Spaland JO11-3 Steeds Hooger JO11-2
9 okt 12:30 Blijdorp JO11-4 Kethel Spaland JO11-3
2 okt 9:45 Steeds Hooger JO11-1 Kethel Spaland JO11-4
9 okt 8:30 Kethel Spaland JO11-5 Zestienhoven JO11-4
9 okt 8:30 Kethel Spaland JO10-1 Rotterdam United JO10-3
9 okt 8:30 Zestienhoven JO9-1 Kethel Spaland JO9-1
2 okt 10:00 Kethel Spaland JO9-1 msv De Betrokken Spartaan JO9-1
29 sep 18:00 Kethel Spaland JO9-1 HVV JO9-1
2 okt 8:30 Kethel Spaland JO9-2 Zestienhoven JO9-2
9 okt 9:00 Rotterdam United JO9-2 Kethel Spaland JO9-2
29 sep 18:00 Kethel Spaland JO9-2 HBSS JO10-1
6 okt 18:00 Binnenmaas, FC JO9-2 Kethel Spaland JO9-3
9 okt 8:30 Kethel Spaland JO9-3 FC IJsselmonde JO9-2
2 okt 9:45 Excelsior'20 JO9-3 Kethel Spaland JO9-4
9 okt 9:45 Kethel Spaland JO9-4 Excelsior'20 JO9-4
9 okt 9:45 Kethel Spaland JO8-1 Excelsior M. JO8-1
2 okt 8:30 Rhoon JO8-1 Kethel Spaland JO8-1
2 okt 8:30 CVV Zwervers JO8-1 Kethel Spaland JO8-2
9 okt 8:30 Kethel Spaland JO8-2 Spartaan'20 JO8-2
2 okt 8:30 Kethel Spaland JO8-3 Blijdorp JO8-5
2 okt 8:30 Kethel Spaland JO8-4 PPSC JO8-1
9 okt 8:30 Kethel Spaland JO8-4 Kethel Spaland JO8-3
23 okt 10:00 Kethel Spaland MO15-1 LYRA MO15-1
9 okt 9:00 Maasdijk MO15-2 Kethel Spaland MO15-1
2 okt 10:00 Kethel Spaland MO15-1 Naaldwijk MO15-1
16 okt 10:00 Kethel Spaland MO15-1 PPSC MO15-1
16 okt 9:30 Kethel Spaland MO13-1 Rozenburg MO13-1
9 okt 8:30 Charlois, sv MO13-1 Kethel Spaland MO13-1
2 okt 8:30 Kethel Spaland MO13-1 FC 's-Gravenzande MO13-3
9 okt 12:00 Kethel Spaland O23-1 LYRA O23-2
16 okt 13:15 Zwaluwen O23-1 Kethel Spaland O23-1
2 okt 12:00 Kethel Spaland O23-1 FC 's-Gravenzande O23-1
25 okt 20:00 Kethel Spaland VR1 XerxesDZB VR2
16 okt 10:30 Blijdorp VR1 Kethel Spaland VR1
9 okt 12:00 Kethel Spaland VR1 Berkel VR3
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!